Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ

Zespół

dr n. med. Aleksander Baron

Specjalność: implantologia, implantoprotetyka, chirurgia stomatologiczna.

Właściciel BARON CLINIC, nieustannie dbający o jej rozwój. Dba by klinika była zaopatrzona w najnowsze technologie dentystyczne, a lekarze stale rozwijali swoje umiejętności. Daje w tym przykład, regularnie dokształcając się w zakresie stomatologii, zarówno na uczelniach polskich, jak i zagranicznych. Wszystko po to, by pacjenci mieli pewność, że ich leczenie przebiega kompleksowo, zgodnie z najnowszą wiedzą w świecie stomatologii.

Posiada również tytuł Umiejętności Implantologicznej w ramach certyfikacji OSIS/EDI. Jest członkiem kilku organizacji branżowych, w tym m.in. OSIS, CEIA, ICOI oraz DGOI, co ułatwia mu wymianę doświadczeń z najlepszymi specjalistami z zakresu stomatologii. Jest dyrektorem zrzeszenia implantologów na Śląsku ITI Silesia.

dr n. med. Jolanta Batko - Kapustecka

Specjalność: protetyka, endodoncja mikroskopowa, stomatologia estetyczna.

Dyrektor Baron Clinic.

Absolwentka wydziału lekarsko – dentystycznego ŚUM. W 2018 roku otrzymała z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych z dziedziny protetyki i dysfunkcji narządu żucia.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje aby zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę stomatologiczną. Zajmuję się głównie leczeniem interdyscyplinarnym, kompleksowo podchodzi do każdego pacjenta przygotowując konkretny, najlepszy plan leczenia. Korzysta z najnowocześniejszych metod diagnostycznych z każdej dziedziny stomatologii.

Zajmuję się planami leczenia pacjentów, stomatologią estetyczną, protetyką i endodoncją mikroskopową.

prof. dr hab. n. med. Stefan Baron

Specjalista II stopnia protetyki stomatologicznej. Specjalność: dysfunkcje narządu żucia, bruksizm, protetyka.

Właściciel BARON CLINIC, naukowiec Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od ponad 35 lat prowadzi badania nad zaburzeniami czynnościowymi narządu żucia. Wnioski ze swoich badań przedstawił w ponad stu publikacjach w polskich i zagranicznych czasopismach specjalistycznych. W BARON CLINIC specjalizuje się głównie w interdyscyplinarnym leczeniu bruksizmu – przypadłości związanej z zaburzeniami zwarcia oraz bólami głowy.

Jest też doświadczonych specjalistą w dziedzinie implantologii. To właśnie profesor był jednym z pierwszych lekarzy wprowadzających do Polski tę dziedzinę stomatologii.

lek. dent. Maciej Masny

Specjalność: leczenie zachowawcze.

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów członek licznych kół naukowych, w których aktywność zaowocowała sukcesami na konferencjach medycznych oraz publikacjami w czasopismach stomatologicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach zarówno w kraju, jak i za granicą, kształcąc się pod okiem światowej klasy autorytetów. W leczeniu zwraca szczególną uwagę na dokładność wykonywanych zabiegów oraz komfort pacjenta. W stomatologii pasjonuje go przede wszystkim leczenie endodontyczne, mikrochirurgiczne oraz protetyczne. Doktorant na Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W wolnym czasie pasjonat sportu i podróży.

lek. dent. Alicja Elwirska - Osińska

Specjalność: ortodoncja

Absolwentka wydziału lekarsko - dentystycznego ŚUM w Zabrzu. Aktywny członek EOS European Orthodontic Society oraz IAO International Association of Orthodontics. W ortodoncji stosuje najnowocześniejsze metody leczenia. Jej celem jest leczenie pacjentów zgodnie z najnowszą światową wiedzą. Specjalizuje się w bezekstrakcyjnym leczeniu pacjentów. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach w kraju i za granicą. Certyfikowany lekarz Invisalign. Obecnie uczestniczy w programie Master of Orthodontics.

lek. dent. Klaudia Zaremba

Specjalista II stopnia ortodoncji.

Opiekę nad pacjentami zaczyna od zaplanowania kompleksowego leczenia. Potem konsekwentnie je wdraża. Tak, by wszelkie problemy zostały zażegnane.

Sama ortodoncja to dla niej coś więcej, niż dziedzina stomatologii. Jako prawdziwa pasjonatka, stale dokształca się w tej dziedzinie i angażuje w działalność Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz International Association for Orthodontics. Zaangażowanie w te ostatnie pozwala jej na wymianę opinii z innymi specjalistami, co ułatwia odnajdywanie nowych, skutecznych rozwiązań w leczeniu stomatologicznym.

dr n. med. Agnieszka Wacławczyk

Specjalność: stomatologia dziecięca.

Tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii dziecięcej posiada już od 2007 roku, trzy lata później obroniła z wyróżnieniem stopień doktora nauk medycznych. Równolegle z pracą zawodową dba o rozwój naukowy i udziela się w czasopismach branżowych.

Angażuje się w środowisku stomatologicznym m.in. poprzez członkostwo w stowarzyszeniach branżowych, takich jak PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne), PTSD (Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej) oraz IADP (International Association of Paediatric Dentistry).